
ROCZNICA ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ E EUROPIE
W dniu 8 maja br. na opolskim placu Wolności zgromadzili się starsi i młodzież, aby oddać hołd i szacunek uczestnikom II WŚ – poległym, rannym, zaginionym w walkach. Po przemówieniach odczytano Apel Poległych, a kompania honorowa z 10 Brygady Logistycznej oddała salwę honorową. Delegacje i pojedyncze osoby złożyły wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego. W uroczystości uczestniczyła delegacja weteranów misji pokojowych z Koła nr 25 SKMP ONZ.
