WYKAZ  CZŁONKÓW  KOŁA nr 25

( stan na 31.12.2020 r. )

 

Nazwisko i Imię

Stopień

Misje

Gaweł Stanisław

 

st. chor. sztab.

2003/04 IRAK ; 10.09-05.11-ISAF

Gąsior Czesław

 

ppłk

12.73.-07.74 – UNEF II

Jasiulek Janusz

 

st.chor. sztab.

3.12.80-13.06.81  ; 2.12.83-12.06.84 UNDOF

Łakomy Edward

 

płk

25.11.74-22.05.75 UNEF II

Magosz Henryk

 

st.szer.

11.74-05.75 UNEF II

Rudnicki Marian

 

st.szer.

1973-1974 UNEF II

Mroczek  Jacek

 

płk.

12.03-12.2004 CHORWACJA 01.-08.2005 IRAK

Niedźwiecki Eugeniusz

 

kpt.

11.74-05.75 UNEF II

Ptasznik Tadeusz

 

ppłk

12.74-06.75 UNEF II

Jaźwiec  Zdzisław

 

st.chor. sztab.

UNPROFOR    9.12.2003-12.12.2004

Rehlis Jan

 

mł.chor.

4.12.73-16.06.1974 UNEF II

Rykalski Ryszard

 

st.chor. sztab.

2.12.74-9.06.75 UNEF II

Sławiński Andrzej

 

ppłk

25.11.74-28.05.1975 UNEF II

Stebelski Wiesław

 

ppłk

27.12.73-7.07.74 UNEF II

Suchiński Kazimierz

 

st.chor. sztab.

23.12.74-24.06.75 UNEF II

Szmitowicz Edward

 

kpr.

11.77-06.78 UNEF II

Szpon Ryszard

 

mł. chor.

25.11.74-05.75 UNEF II

Szwagrzyk Edward

 

gen.bryg

10.02.-20.07.1999 KOSOWO

Środa Zdzisław

 

kpr.

15.12.74-15.06.75 UNEF II

Trafiał Zbigniew

 

ppłk

23.12.73-6.06.74 UNEF II

Wróblewski Piotr

 

szer.

1973/74 UNEF II

Medwecki Witold

 

st.szer.

UNEF II    29.11..1974 -12.06.1975

Błachut Bogusław

 

plut.

UNTAC  Kambodża   13.01.-27.07.1993r  Jugosławia   5.01.-.28.11.1995

Gajda Jerzy

 

st.szer.

UNEF II –        22.12.1973 -23.06.1974

Jelin Adam

 

szer.

UNDOF – 2 i 3 zm. = 1.9.1974-1.09.1975

Kowolik Bronisław

 

szer.

UNEF II – 26.12.1973-12.06.1974

Szpunar Tadeusz

 

kpr.

UNEF II   1978-1979

Cisiński Stanisław

 

kpr.

UNEF II 1.12.1977- 9.06.1978

Antczak Antoni

 

st.szer.

UNDOF 24.05-26.11.1976

Kucyniak  Michał

 

st.szer.

UNEF II     Egipt 9.12.1973- 05.1974

Kadłubowski Bartosz

 

sierż.

Enduring Freedom =2012,2013  ISAF Afganistan 2007,2011

Chorążyk Maciej

 

st.szer.

UNPROFOR VI.1994 – X. 1995

Chojna-Abarchan Radosław

 

por.

PKW Czad – 2008 - I zm.      PKW Mali – 2013 - I zm.

Błaszczyk Czesław

 

st.szer.

UNDOF 15.11.1977-23.05.1978

Dyndor Jan

 

st.szer.

UNDOF – 22.11.1977- 27.05.1978

Żurek Andrzej

 

chor.

UNEF II    29.12.1973 -31.05.1974